Tragiczny pożar budynku jednorodzinnego – nie żyje jedna osoba

W środę 30 grudnia o godzinie 3:34 do dyżurnego Stanowiska Kierowania KP PSP w Nysie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego w miejscowości Szadurczyce w gminie Łambinowice.

– Ze zgłoszenie jakie odebrało Stanowisko Kierowania KP PSP w Nysie, wynikało, że w budynku przebywają 4 osoby. Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów potwierdzono pożar parteru budynku jednorodzinnego. Z domu przed przyjazdem jednostek ochrony przeciwpożarowej ewakuowały się trzy osoby, od tych osób strażacy uzyskali informację, że w budynku przebywa jeszcze jedna osoba – informuje mł. asp. Łukasz Nowak, oficer prasowy Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

Z pożarem walczyło 11 zastępów straży pożarnej. Trzy z JRG Nysa i 6 zastępów z okolicznych jednostek OSP

W budynku ujawniono ciało jednej osoby z oznakami śmierci. To 57-letni mieszkaniec budynku.

Przyczyny pożaru będzie ustalać policja pod nadzorem prokuratora.

Foto: KP PSP Nysa

Jedna myśl na temat “Tragiczny pożar budynku jednorodzinnego – nie żyje jedna osoba

  1. to było tak,ta czwórka strzelała petardami,kto wie,czy coś tam nie było związku z tym,a to,że oni lubili wypić porządnie to druga sprawa,mieszkam w tej miejscowości i znam gości,właściciel wziął 3 osób ,bo nie mieli gdzie iść bo byli w Koło Bielickie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta,ale,że pić nie mogli to zrezygnowali,niestety jeden pochodził z Bielic i to on nie żyje,ciekawe jeszcze,bo nie mieli ani prądu ani wody,musieli palić świeczkami bądź też w kuble takim dużym na śmieci,nie mieli nic zbytnio tam,bo wszystko na złom właściciel wyniósł,futryny , ogólnie wszystko co się nadawało na złom,więc dom już papier

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: