Zdrzenie dwóch samochodów w Kluczborku

W środę 18 września około godziny 20:30 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Byczyńskiej i Sienkiewicza.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów marki Toyota. Jak wynika z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kierujący Toyotą Auris jadący od strony galerii ulicą Byczyńską chcąc wykonać manewr skrętu w lewo w ulicę Sienkiewicza wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym kierowcy Toyoty Yaris.

W jednym, jak i drugim pojeździe podróżowali tylko kierowcy, którzy mogą mówić o sporym szczęściu, patrząc na uszkodzenia pojazdów. Zostali oni przebadani przez załogę zespołu ratownictwa medycznego i pozostali na miejscu zdarzenia.

Na czas działań służb ratunkowych ruch na ulicy Byczyńskiej był całkowicie zablokowany, następnie wprowadzono ruch wahadłowy. W działaniach udział brały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: