Duże korki spowodowała kolizja dwóch pojazdów, do której doszło w poniedziałkowe popołudnie na ulicy Sienkiewicza w Opolu.
Tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kominka doszło do zderzenia toyoty i opla. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
Zdarzenie to jednak zbiegło się z popołudniowym szczytem komunikacyjnym co spowodowało olbrzymie korki w centrum miasta.
Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.
