W niedzielę 25 lipca około godziny 10 służby ratunkowe w Krapkowicach otrzymały zgłoszenie o upadku osoby z dużej wysokości.
Z jednego z mieszkań na osiedlu Tysiąclecia w Krapkowicach z 4 piętra wypadła kobieta.
Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Policja wykluczyła udział osób trzecich w zdarzeniu.
21-letnia kobieta spadła na krzaki znajdujące się pod budynkiem. To zamortyzowało upadek z kilkunastu metrów.
Mimo tego kobieta ma liczne obrażenia i złamania.
Została zabrana do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu przez śmigłowiec LPR, który został zadysponowany na miejsce.

