3 młode dziewczyny odpowiedzą za kradzież i pobicie

Nyscy kryminalni zatrzymali 3 młode kobiety podejrzane o rozbój na 23-letniej mieszkance powiatu nyskiego. Wszystkie usłyszały już zarzuty i decyzją sądu starsze z nich – 25 i 23-latka – zostały tymczasowo aresztowane. Natomiast wobec 21-latki sąd zastosował dozór policyjny. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

Wieczorem, 20 czerwca, dyżurny nyskiej komendy odebrał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na terenie jednej z miejscowości gminy Nysa. Trzy kobiety miały zaatakować 23-latkę bijąc i kopiąc ją po całym ciele, następnie zabrały jej telefon komórkowy.

Policjanci zajmujący się ta sprawą szybko ustalili dane personalne sprawczyń rozboju. Okazały się nimi 21, 23 i 25-latnia mieszkanka powiatu nyskiego. Już następnego dnia po ataku kobiety zostały zatrzymane. Wszystkie trzy usłyszały zarzuty i decyzją sądu 25 i 23-latka zostały tymczasowo aresztowane. Natomiast wobec 21-latki sąd zastosował dozór policyjny. Teraz za takie przestępstwo grozi im kara nawet do12 lat więzienia.

Policja Nysa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *