Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Wypadek na DW 423 Kędzierzyn-Koźle – Januszkowice. Trzy osoby zostały ranne. Sprawca miał 3 promile

W środę 7 września około godziny 19 do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 423 pomiędzy Kędzierzynem-Koźle a Januszkowicami w tzw. lasku Kłodnickim.

Na miejsce zadysponowano służby z powiatu krapkowickiego i kędzierzyńsko-kozielskiego. Zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego i policję.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Hyundaia na zakręcie zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z Hondą.

Jak informuje portal kk24.pl sprawca zdarzenia miał 3 promile.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby w tym sprawca.

Przyczyny wypadku ustala policja.

Foto: kk24.pl

Exit mobile version