W poniedziałek 12 grudnia o godzinie 7:10 Dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie dotyczące autobusu, który wjechał do rowu na trasie Polska Cerekiew – Jaborowice.
Autobusem jechało łącznie 16 osób. Nikomu nic się nie stało.
Działania strażaków polegałby m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, otwarciu drzwi autobusu i ewakuacji pasażerów.
Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG2 Kędzierzyn-Koźle, OSP Polska Cerekiew oraz policję.
Foto: KP PSP Kędzierzyn-Koźle
