Kilka gramów marihuany i ponad 60 gramów amfetaminy ujawnili policjanci podczas kontroli drogowej w samochodzie 22-latka

Ponad 60 gramów narkotyków zabezpieczyli policjanci z Grodkowa. 22-latek z kilkoma porcjami amfetaminy został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Pozostałe narkotyki miał ukryte w mieszkaniu. Za posiadanie znacznej ilość środków odurzających grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

27 listopada policjanci z Grodkowa zatrzymali do kontroli rovera. Za jego kierownicą siedział 22-latek. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie mężczyzny. Szczegółowa kontrola pokazał, że posiadał on przy sobie kilka gramów amfetaminy.

Policjanci zatrzymali podejrzewanego, a substancje zabezpieczyli. Następnego dnia przeszukali jego mieszkanie. Tam ujawnili kolejne porcje zakazanych substancji. W różnych miejscach mężczyzna miał schowane woreczki z zielonym suszem i białym proszkiem. Badanie na narkotesterze pokazało, że zabezpieczone środki to kilka gramów marihuany i ponad 60 gramów amfetaminy.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do niego. Grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. W związku z podejrzeniem kierowania pod wpływem narkotyków została od  niego pobrana krew do badania.

Policja Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *