W poniedziałek 12 grudnia przed godziną 9 do brzeskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 39 w miejscowości Michałowice.
Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Brzeg, OSP Michałowice, zespół ratownictwa medycznego i policję.
Na DK 39 doszło do czołowego zderzenia Toyoty i Hyundaia. Samochodami podróżowali tylko kierowcy.
W wyniku zdarzenia jeden z nich został poszkodowany.
