Wczoraj późnym wieczorem na terenie Głubczyc policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Po przebadaniu okazało się, że w wydychanym powietrzu miał blisko 3 promile alkoholu.
37-letni mężczyzna, był w takim stanie, że nie potrafił znaleźć drogi wyjazdowej z ronda. Uporczywa jazda wokół skrzyżowania wzbudziła podejrzenie u innych uczestników ruchu i natychmiast zajechali mu drogę.
Mężczyźnie zostało zatrzymane już prawo jazdy. Jego sprawa trafi teraz do sądu. W ciągu kilku ostatnich dni to już kolejny nietrzeźwy kierowca.
Policjanci apelują by nie wsiadać pod działaniem alkoholu za „kółko”. Takie zachowanie to śmiertelne zagrożenie!!!
Źródło: KPP Głubczyce

