Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Pożar sterty w Gierszowicach. Trwa akcja gaśnicza

W piątek 22 września około godziny 20:15 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu wpłynęło zgłoszenie o pożarze sterty w miejscowości Gierszowice.

Po dojeździe na miejsce pierwszych zastępów straży zastano stertę balotów słomy w całości objętą ogniem. W dalszym ciągu trwa akcja gaśnicza, która będzie trwała do godzin porannych.

Na miejscu działają zastępy PSP i OSP z powiatu brzeskiego.

Fot. ŁJ.

Exit mobile version