Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Wypadek na DK 40. Jeden z kierowców był pijany

W sobotę 13 stycznia około godziny 23 do kędzierzyńsko-kozielskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 40 w Kędzierzynie-Koźlu.

Do zdarzenia doszło na moście nad Odrą na obwodnicy miasta pomiędzy rondem Milenijnym a rondem w Reńskiej Wsi.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Foto: KP PSP Kędzierzyn-Koźle i KK24.pl

Exit mobile version