W sobotę 10 sierpnia około godziny 13:15 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty na drodze krajowej nr 46 w miejscowości Grodziec.
Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Antoniów, zespół ratownictwa medycznego i policję.
Doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z motocyklem. W wyniku zderzenia trzy osoby zostały poszkodowane.
Na czas działań ruch był utrudniony.
Fot. OSP Antoniów

