Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Zderzenie samochodu z motocyklem nad DK46 w Grodźcu. Trzy osoby zostały poszkodowane

W sobotę 10 sierpnia około godziny 13:15 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty na drodze krajowej nr 46 w miejscowości Grodziec.

Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Antoniów, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Opel z motocyklem. W wyniku zderzenia trzy osoby zostały poszkodowane.

Na czas działań ruch był utrudniony.

Fot. OSP Antoniów

Exit mobile version