Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Dzik w tarapatach – pomocą przybyli strażacy

W niedzielę 6 października o godzinie 15:35 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Krapkowicach wpłynęło zgłoszenie o uwięzionym zwierzęciu w studni na terenie lasów państwowych obok drogi krajowej nr 45 w Rogowie Opolskim.

Do zdarzenia zadysponowano zastęp z OSP Rogów Opolski.

Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania potwierdzono treść zgłoszenia. Dzik wpadł do studni na głębokość około dwóch metrów.

Po wydobyciu na powierzchnię przez strażaków, zwierzę trafiło pod opiekę weterynarza.

Fot. OSP Rogów Opolski

Exit mobile version