Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Zderzenie trzech samochodów na ulicy Oświęcimskiej w Opolu. Jedna osoba zabrana do szpitala

W poniedziałek 7 października około godziny 14:45 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Oświęcimskiej w Opolu.

Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Przywory, zespoły ratownictwa medycznego i policję.

Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jeden z nich staranował latarnię uliczną.

Jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala.

Fot. OSP Przywory

Exit mobile version