W poniedziałek 7 października około godziny 14:45 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Oświęcimskiej w Opolu.
Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Przywory, zespoły ratownictwa medycznego i policję.
Doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jeden z nich staranował latarnię uliczną.
Jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala.
Fot. OSP Przywory

