Site icon O!Polskie Ratownictwo – www.ratownictwo.opole.pl

Policjanci poszukują zaginionego Krzysztofa Sołtyńskiego

Policjanci z Komisariatu I Policji w Opolu poszukują zaginionego Krzysztofa Sołtyńskiego. Mężczyzna od 2 listopada br. nie pojawił się w pracy i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Krzysztof Sołtyński
s. Ditmar
lat 53

RYSOPIS: wzrost około 180 cm, szczupły, krótkie włosy, małe zakola, nosi okulary korekcyjne, oczy szarozielone. Na lewym przedramieniu tatuaż z sylwetką Diego Maradony w koszulce reprezentacji Argentyny

Zaginiony 2 listopada br. nie pojawił się w pracy i od tego czasu nie kontaktował się z rodziną i najbliższymi.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Krzysztofa Sołtyńskiego, proszone są o kontakt z policjantami z Opola pod numerem telefonu 47 864 35 50 lub najbliższą jednostka Policji pod nr alarmowym 112.

Exit mobile version