W sobotę 17 maja około godziny 23:55 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 46 w miejscowości Grodziec (gmina Ozimek).
Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Antoniów, policję i zespół ratownictwa medycznego.
„Po dojeździe na miejsce zastano samochód osobowy w rowie. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Nikomu nic się nie stało” – informuje kpt. Marcin Kościelniak Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Działania zakończono o godzinie 00:35. Okoliczności zdarzenia ustala policja.
POMOC DROGOWA MS-CAR 600 600 226

