W piątek, 20 czerwca, o godzinie 10:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na opolskim odcinku autostrady A4, na 195. kilometrze w kierunku Katowic, w rejonie gminy Grodków.
Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Grodków oraz OSP Przylesie, a także patrol Policji i zespół ratownictwa medycznego.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki BMW stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z autostrady na pas zieleni i uderzył w przepust melioracyjny. Kierowca podróżował sam. Mimo podjętej reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować.
Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Fot. Archiwum – O!Polskie Ratownictwo

