W sobotę 13 września o godzinie 16:10 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ul. Byczyńskiej z drogą krajową nr 11 w Kluczborku.
Na miejsce zadysponowano JRG Kluczbork, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policję.
Po dojeździe pierwszych zastępów potwierdzono zderzenie dwóch samochodów osobowych. Wszyscy uczestnicy opuścili pojazdy przed przyjazdem służb.
Jedna z kierujących uskarżała się na ból w klatce piersiowej. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, po czym została przekazana pod opiekę ZRM i przetransportowana do szpitala w Oleśnie.
Pozostali uczestnicy nie wymagali pomocy medycznej. Okoliczności zdarzenia ustala Policja.
Relacjonujemy wydarzenia z Opolszczyzny rzetelnie i bez sensacji – jesteśmy tam, gdzie działają strażacy, policja i ratownicy. Jeśli to, co robimy, ma dla Ciebie wartość – wesprzyj nas symboliczną kawą: Dziękujemy, że jesteście z nami! |
Relacjonujemy wydarzenia z Opolszczyzny rzetelnie i bez sensacji – jesteśmy tam, gdzie działają strażacy, policja i ratownicy. Jeśli to, co robimy, ma dla Ciebie wartość – wesprzyj nas symboliczną kawą: Dziękujemy, że jesteście z nami! |
Fot. KP PSP Kluczbork

