We wtorek 26 kwietnia o godzinie 13:22 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 40 w Ujeździe.
Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, OSP Ujazd, OSP Niezdrowice, zespół ratownictwa medycznego i policję.
Na ulicy Sławięcickiej doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego.
W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, sorpcji płynów eksploatacyjnych i kierowaniu ruchem.
Przyczyny kolizji ustala policja.
Foto: OSP Ujazd
