W środę 16 sierpnia około godziny 16:20 do strzeleckich służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 265 kilometrze autostrady A4.
Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie, zastęp z OSP Wysoka i patrol policji.
Na nitce w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia samochodu osobowego i dostawczego.
W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało.
Przyczyny kolizji ustala strzelecka policja.
Foto: KP PSP Strzelce Opolskie
