W piątek 20 czerwca około godziny 19:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na Miejscu Obsługi Podróżnych Góra Świętej Anny, zlokalizowanym przy autostradzie A4 w gminie Leśnica.
Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Strzelce Opolskie, OSP Wysoka oraz OSP Leśnica.
Po dojeździe strażacy zastali całkowicie objęty ogniem pojazd marki Renault. Pojazdem podróżowały trzy osoby – obywatele Ukrainy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pożar został szybko opanowany.
Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.
Relacjonujemy wydarzenia z Opolszczyzny rzetelnie i bez sensacji – jesteśmy tam, gdzie działają strażacy, policja i ratownicy. Jeśli to, co robimy, ma dla Ciebie wartość – wesprzyj nas symboliczną kawą: Dziękujemy, że jesteście z nami! |
Fot. OSP Wysoka
