Groźne zdarzenie na DK 46 w Grodźcu – samochód dostawczy uderzył w drzewo

W piątek 16 lipca o godzinie 16:08 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej numer 46 w Grodźcu.

Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, po jednym z OSP Chobie i OSP Schodnia, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Kierujący samochodem dostawczy marki Opel, na ulicy Częstochowskiej z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

W wyniku zdarzenia nikomu na szczęście nic się nie stało.

Foto: Kewin i Opolskie na sygnale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *