W środę 13 października przed godziną 12 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pomocy w otwarciu mieszkania w bloku przy ulicy Władysława Grabskiego w Kędzierzynie Koźlu.
Służby zaalarmowali zaniepokojeni sąsiedzi, którzy od blisko trzech tygodni nie widzieli starszej kobiety.
Strażacy przy pomocy drabiny dostali się na balkon mieszkania położonego na drugim piętrze. Po wejściu ratowników do mieszkania okazało się, że wewnątrz nikogo nie ma.
Na miejscu interweniowali strażacy z JRG 1 Kędzierzyn Koźle.
Fot. KK24.pl


