Wypadek na obwodnicy Kluczborka

W niedzielę 13 października o godzinie 17:00 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na obwodnicy Kluczborka (skrzyżowanie DK11 z ulicą Kujakowicką w Ligocie Zameckiej).

Według ustaleń obecnych na miejscu policjantów 78-letnia kierująca Volkswagenem polo wyjeżdżając z ulicy Kujakowickiej na DK11 nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 22-letniemu kierowcy jadącemu Fordem Mondeo od strony Olesna.

Ford po uderzeniu w tył Volkswagena staranował barierki i zakończył swoją podróż w przydrożnym rowie.

Fordem podróżowało pięć osób. Na szczęście w całym zdarzeniu nikomu nic się nie stało. Jedna z osób jadąca Fordem została opatrzona na miejscu przez ratowników ZRM.

Do działań skierowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, zespół ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji.

Kierująca Volkswagenem została ukarana mandatem w wysokości 500 złotych oraz 6 punktami karnymi.

4 myśli na temat “Wypadek na obwodnicy Kluczborka

  1. Za takie bezczelnie teksty tej baby i zero skruchy, powinni jej conajmniej zabrać prawko, bo i tak ledwo widzi jak pokazuje sytuacja:))))

  2. Pani podobno wracała z kościoła a po spowodowaniu wypadku, w którym ktoś mógł zginąć probowala uciec.
    Później na miejscu wypadku mowila, że nic sie nie stało. Szkoda tylko, że poszkodowana dziewczyna przechodzila ataki paniki co jakieś 5 minut. Przecież nic się nie stało

    Pani zamiast mandatu powinno sie zabrać prawo jazdy. Już widocznie nie domaga psychicznie i fizycznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: