Policja poszukuje mężczyzny podejrzanego o kradzież z włamaniem

Policjanci z Krapkowic poszukują mężczyzny, który 27 czerwca 2020 roku około godziny 19:40 w Krapkowicach przy ul. Ks. Koziołka, włamał się do urządzeń znajdujących się na terenie jednej z samoobsługowych myjni samochodowych. Śledczy zajmujący się tą sprawą, zabezpieczyli wizerunek podejrzewanego mężczyzny. Osoby, które go rozpoznają, proszone są o kontakt z dyżurnym Policji w Krapkowicach – tel. 77 407 97 65.

27 czerwca, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krapkowicach zostali poinformowani o włamaniu do odkurzacza wolnostojącego i skrzynki pobierającej opłatę na terenie jednej z samoobsługowych myjni samochodowych w Krapkowicach. Jak ustalili mundurowi, do kradzieży miało dojść tuż przed godziną 20:00. Podejrzewany został zarejestrowany przez kamery w momencie, gdy włamywał się do skrzynki pobierającej opłaty za mycie samochodów i kradł pieniądze.

Mężczyzna na teren myjni przyjechał osobowym fordem c-max, koloru czarnego, o angielskich numerach rejestracyjnych AJ 54UEP. W pojeździe razem z nim znajdowała się kobieta, młoda dziewczyna i dziecko.

Rysopis podejrzewanego: mężczyzna w wieku około 40 lat, szczupły, włosy czarne, ubrany w czarną koszulkę z krótkim rękawem i jeansowe spodnie.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym Policji w Krapkowicach – tel. 77/407 97 65.

Info i foto: Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *