4 osoby zatrzymane podczas kontroli drogowej. W samochodzie znaleziono narkotyki.

Zachowanie mężczyzn podróżujących osobowym bmw wskazywało jednoznacznie, że mogą mieć coś na sumieniu. Podczas kontroli okazało się, że kierowca i jego pasażerowie mają przy sobie narkotyki. Dodatkowo, od kierowcy pobrana została krew, ponieważ mógł prowadzić samochód pod działaniem narkotyków. Jeden z zatrzymanych był niepełnoletni, pozostałym za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

Policjanci z Głubczyc, późnym wieczorem w jednej spod głubczyckich miejscowości zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę bmw. Po zatrzymaniu samochodu za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. W samochodzie znajdowało się również 3 pasażerów w wieku od 16 do 23 lat. Szybko okazało się, że podejrzenia funkcjonariuszy były uzasadnione.

Pracujący na miejscu policjanci ujawnili przy mężczyznach substancje zakazane. Była to między innymi amfetamina i marihuana. Kierowca i 3 pasażerów zostało zatrzymanych. Dodatkowo 20-letni kierujący bmw został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie została pobrana od niego krewa na zawartość narkotyków.

Sprawa 16-latka trafi do sądu rodzinnego. Pozostałym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. 20-letni kierowca bmw dodatkowo może odpowiedzieć za kierowanie pojazdem mechanicznym będąc pod działaniem środków odurzających.

Policja Głubczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *