Poszukiwani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu trafili do więzienia

22 i 24-latek od kilku miesięcy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Młodszego zatrzymali funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego natomiast starszy nie uniknie kary dzięki rozpoznaniu dzielnicowych. Obaj trafili już do więzienia gdzie spędzą najbliższe miesiące.

27 kwietnia policjanci z Brzegu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Młodszy z nich wpadł chwilę przed 16:00. Wówczas funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli go na jednej z ulic w mieście. Odpowiadał on rysopisowi poszukiwanego. Dzięki sprawdzeniu w systemie policyjnym, funkcjonariusze potwierdzili swoje przypuszczenia. 22-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Tego samego dnia, tuż przed godziną 18:00 dzielnicowi z Posterunku Policji w Skarbimierzu Osiedle patrolowali miejscowość. Z ich rozpoznania w rejonie i ustaleń wynikało, że tam może przebywać poszukiwany mężczyzna. Szybko się okazało, że mieli rację. Zauważyli go przed jednym z marketów i zatrzymali. 24-latek w systemie figurował jako poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Obaj mężczyźni od kilku miesięcy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Byli poszukiwani przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za pobicie. Młodszy z nich do więzienia trafił na rok, natomiast starszy na pół roku.

Policja Brzeg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *