Dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy za prędkość

Prudniccy policjanci ruchu drogowego zatrzymali dwóch motocyklistów, którzy w rażący sposób przekroczyli dopuszczalną prędkość. 31 i 36-latek w obszarze zabudowanym na obowiązującej „sześćdziesiątce”, jechali ponad 120 km/h. Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo za swoje zachowanie na drodze zostali ukarani wysokimi mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Policjanci z prudnickiej drogówki stale kontrolują prędkość z jaką kierowcy poruszają się po drogach powiatu. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na tych kierowców, którzy w rażący sposób naruszają przepisy drogowe. Wczoraj (26 września), policjanci zatrzymali prawo jazdy 2 motocyklistom, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

31 i 36-latek na obowiązującej „sześćdziesiątce”,jechali z prędkością ponad 120 km/hMężczyźni zostali zatrzymani do kontroli w Łące Prudnickiej.

Nieodpowiedzialni kierowcy już stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo za swoje zachowanie na drodze zostali ukarani wysokimi mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz „zdjęcie nogi z gazu”. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną tragicznych zdarzeń drogowych.

Źródło: KPP Prudnik

Jedna myśl na temat “Dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy za prędkość

  1. Może 0.01 procent motocyklistów jeździ w miarę zgodnie z przepisami…………reszta tak jak można przeczytać wyżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *