Policjanci pojechali zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. Aresztowali także sąsiada

Policjanci pojechali zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. W trakcie okazało się, że sąsiad poszukiwanego będzie musiał również być zatrzymany. Jeden z nich trafił już do zakładu karnego, natomiast sprawa drugiego mężczyzny finał znajdzie w sądzie. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego głubczyckiej komendy prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który miał zasądzoną karę pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili adres zamieszkania 37-latka i pojechali do miejsca jego zamieszkania. Zauważyli jednak mężczyznę na jednej z ulic Baborowa i tam też go zatrzymali.

Pojechali z nim do miejsca zamieszkania, by potwierdzić jego tożsamość. Kiedy policjanci zapukali do sąsiada zatrzymanego 37-latka, ten potwierdził tożsamość poszukiwanego, lecz jego zachowanie od początku było podejrzane. Przez uchylone drzwi policjanci poczuli swąd marihuany. Kiedy weszli do mieszkania, na stole zobaczyli sadzonki konopi indyjskiej. 48-latek tłumaczył się, że są to sadzonki pomidorów.

Obu mężczyzn przewieziono do jednostki policji. 37-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. Sprawa 48-latka swój finał będzie miała w sądzie.

Źródło: KPP Głubczyce
Zdjęcie ilustracyjne: Archiwum KPP Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: