Autobus z pasażerami wjechał do rowu trasie Polska Cerekiew – Jaborowice

W poniedziałek 12 grudnia o godzinie 7:10 Dyżurny Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie dotyczące autobusu, który wjechał do rowu na trasie Polska Cerekiew – Jaborowice.

Autobusem jechało łącznie 16 osób. Nikomu nic się nie stało.

Działania strażaków polegałby m.in. na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, otwarciu drzwi autobusu i ewakuacji pasażerów.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG2 Kędzierzyn-Koźle, OSP Polska Cerekiew oraz policję.

Foto: KP PSP Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *