W poniedziałek 1 maja o godzinie 15:37 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Opolskich otrzymał informację o małej małpce na drzewie przy ulicy Klonowej w Strzelcach Opolskich.
Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie.
- Małpka uciekła właścicielce z domu, weszła na drzewo i nie mogła zejść. Nasi strażacy przy pomocy podnośnika zdjęli małpkę i przekazali całą i zdrową właścicielce – informuje bryg. Piotr Zdziechowski oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Opolskich.
Foto: asp. Krzysztof Lachowicz/KP PSP Strzelce Opolskie


