Zderzenie czołowe dwóch samochodów na DK46 pomiędzy Głębinowem a Otmuchowem. Dwie osoby zabrane do szpitala

W sobotę 2 grudnia po godzinie 19:30 do nyskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 46 pomiędzy Głębinowem a Otmuchowem.

Po dojeździe na miejsce potwierdzono treść zgłoszenia. Doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

– Samochodami osobowymi podróżowało łącznie sześć osób. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby zostały ranne, które przekazano przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego – informuje Komenda Powiatowa PSP w Nysie.

Dwie osoby poszkodowane zostały zabrane przez ZRM do szpitala w Nysie

Na tą chwilę nie wiadomo co było przyczyną tego zdarzenia. Jedno jest pewne, że w czasie kiedy doszło do wypadku panowały bardzo trudne warunki drogowe.

DK 46 była zablokowana blisko trzy godziny.

Na miejscu działały zastępy straży pożarnej z JRG 1 Nysa i OSP Wójcice, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Fot. O!PR & ZOZ Nysa & KP PSP Nysa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *