Pożar osobowego Renault na MOP Góra Świętej Anny

W piątek 20 czerwca około godziny 19:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na Miejscu Obsługi Podróżnych Góra Świętej Anny, zlokalizowanym przy autostradzie A4 w gminie Leśnica.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Strzelce Opolskie, OSP Wysoka oraz OSP Leśnica.

Po dojeździe strażacy zastali całkowicie objęty ogniem pojazd marki Renault. Pojazdem podróżowały trzy osoby – obywatele Ukrainy. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Pożar został szybko opanowany.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.

🚒📰 Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! ☕
Relacjonujemy wydarzenia z Opolszczyzny rzetelnie i bez sensacji – jesteśmy tam, gdzie działają strażacy, policja i ratownicy.
Jeśli to, co robimy, ma dla Ciebie wartość – wesprzyj nas symboliczną kawą:
👉 https://buycoffee.to/opolskieratownictwo
Dziękujemy, że jesteście z nami! ❤️

Fot. OSP Wysoka