W czwartek, 9 stycznia około godziny 15:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 463 w Staniszczach Małych.
Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z OSP Staniszcze Małe, OSP Staniszcze Wielkie i policję.
„Doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby – po dwie w każdym. Nikomu nic się nie stało” – informuje st. bryg. Piotr Zdziechowski Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.
Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania akumulatorów w pojazdach i pomoc policjantom w kierowaniu ruchem. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.
Fot. OSP Staniszcze Wielkie i OSP Staniszcze Małe







