Groźny wypadek w wesołym miasteczku w Namysłowie – trzy osoby trafiły do szpitala

W niedzielę 29 sierpnia około godziny 23 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku w wesołym miasteczku na Błoniach Namysłowskich.

Do zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Namysłów, zespół ratownictwa medycznego i policję.

– W momencie zdarzenia z atrakcji korzystało 5 osób, nagle z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn podniosła się blokada zabezpieczającą siedzenia. W wyniku tego dwie osoby spadły z wysokości około 3 metrów na podest, reszta zdołała utrzymać się w siedzeniach. Jedna z osób, która nie wypadła na ziemię doznała urazu glowy. Poszkodowani to 20-letnia kobieta i dwóch 21-letnich mężczyzn. Dwie z tych osób po opatrzeniu w szpitalu zostało zwolnionych do domu. – informuje asp. Paweł Chmielewski oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

55-letni mężczyzna, który obsługiwał urządzenie, był trzeźwy.

Dokładne okoliczności groźnego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Foto: Czytelnik Mirosław

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *