23-latek potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia. Następnie sam zgłosił się na policję

W poniedziałek 14 listopada około godziny 7 do nyskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny na ulicy Grodkowskiej w Nysie.

Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej z JRG Nysa, zespół ratownictwa medycznego i policję.

Kierujący samochodem osobowym marki Toyota na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi, potrącił mężczyznę następnie zatrzymując się na drzewie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany pieszy został zabrany przez ZRM do szpitala.

23-latek kierujący Toyotą sam zgłosił się na policję, był trzeźwy.

Foto: nowinynyskie.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *