W środę 26 lipca około godziny na DK46 między Ozimkiem a Groźdzcem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych Fiata oraz Forda.
Kierująca Fordem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na kierującej Fiatem, która jechała główną drogą.
W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.
Pomoc drogowa MS-CAR – 600 600 226






