Wymuszenie pierwszeństwa przyczyna kolizj Forda i Fiata między Ozimkiem a Grodźcem

W środę 26 lipca około godziny na DK46 między Ozimkiem a Groźdzcem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych Fiata oraz Forda.

Kierująca Fordem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo na kierującej Fiatem, która jechała główną drogą.

W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dokładne przyczyny zdarzenia ustala policja.

Pomoc drogowa MS-CAR – 600 600 226

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *