Zestawienie wyjazdów za rok 2020 jednostek OSP w KSRG

Jak co roku prezentujemy Państwu statystyki wyjazdów do działań ratowniczo-gaśniczych jednostek ochrony przeciwpożarowej w województwie opolskim.

Serdecznie dziękujemy Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, a w szczególności mł. asp. Łukaszowi Nowak oficerowi prasowemu Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP za przygotowanie zestawienia.

Statystyki wyjazdów za rok 2020 jednostek OSP w KSRG.

P – Pożar
MZ – Miejscowe zagrożenie
AF – Alarm Fałszywy

Nazwa jednostkiWojew.\powiat\gminaPMZAFRazem
OSP Oddział Ratownictwa Wodnego KoźleOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Kędzierzyn-Koźle0303
OSP Sucha PsinaOPOLSKIE\głubczycki\Baborów1708
OSP GłuszynaOPOLSKIE\namysłowski\Namysłów2619
OSP Kamień ŚląskiOPOLSKIE\krapkowicki\Gogolin0819
OSP FałkowiceOPOLSKIE\namysłowski\Pokój55010
OSP GąsiorowiceOPOLSKIE\strzelecki\Jemielnica54110
OSP GoszczowiceOPOLSKIE\opolski\Tułowice55010
OSP Ściborzyce WielkieOPOLSKIE\głubczycki\Kietrz46010
OSP DomeckoOPOLSKIE\opolski\Komprachcice48012
OSP PrzechódOPOLSKIE\nyski\Korfantów75012
OSP CzepielowiceOPOLSKIE\brzeski\Lubsza58013
OSP GrabinOPOLSKIE\opolski\Niemodlin112013
OSP KosorowiceOPOLSKIE\opolski\Tarnów Opolski49013
OSP RówneOPOLSKIE\głubczycki\Głubczyce310013
OSP DąbrowaOPOLSKIE\namysłowski\Świerczów410014
OSP DytmarówOPOLSKIE\prudnicki\Lubrza48214
OSP MańkowiceOPOLSKIE\nyski\Łambinowice95014
OSP GłówczyceOPOLSKIE\oleski\Dobrodzień510116
OSP Stary GrodkówOPOLSKIE\nyski\Skoroszyce510116
OSP UszyceOPOLSKIE\oleski\Gorzów Śląski016016
OSP KotlarniaOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Bierawa89017
OSP ŁaziskaOPOLSKIE\strzelecki\Jemielnica413017
OSP RaszowaOPOLSKIE\strzelecki\Leśnica89017
OSP Dobrzeń MałyOPOLSKIE\opolski\Dobrzeń Wielki810018
OSP KościeliskaOPOLSKIE\oleski\Radłów612018
OSP KrośnicaOPOLSKIE\strzelecki\Izbicko711018
OSP SiemysłówOPOLSKIE\namysłowski\Domaszowice414018
OSP StraduniaOPOLSKIE\krapkowicki\Walce513018
OSP ChróściceOPOLSKIE\opolski\Dobrzeń Wielki217019
OSP LewiceOPOLSKIE\głubczycki\Branice98219
OSP RadawieOPOLSKIE\oleski\Zębowice613019
OSP KórnicaOPOLSKIE\krapkowicki\Krapkowice315220
OSP Siołkowice StareOPOLSKIE\opolski\Popielów911020
OSP WęgryOPOLSKIE\opolski\Turawa713020
OSP Dobrzeń WielkiOPOLSKIE\opolski\Dobrzeń Wielki1110021
OSP ŁanyOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Cisek1011021
OSP MakowiceOPOLSKIE\nyski\Skoroszyce713121
OSP PrzyworyOPOLSKIE\opolski\Tarnów Opolski712221
OSP ŻelaznaOPOLSKIE\opolski\Dąbrowa614222
OSP BiestrzykowiceOPOLSKIE\namysłowski\Świerczów419023
OSP DębieOPOLSKIE\opolski\Chrząstowice1112023
OSP DomaradzOPOLSKIE\namysłowski\Pokój518023
OSP GierałciceOPOLSKIE\kluczborski\Wołczyn1111123
OSP Miejsce KłodnickieOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Kędzierzyn-Koźle914023
OSP Źlinice-BoguszyceOPOLSKIE\opolski\Prószków518023
OSP SzymonkówOPOLSKIE\kluczborski\Wołczyn1310124
OSP Borki WielkieOPOLSKIE\oleski\Olesno618125
OSP ObrowiecOPOLSKIE\krapkowicki\Gogolin1312025
OSP SzonówOPOLSKIE\prudnicki\Głogówek1211225
OSP BodzanowiceOPOLSKIE\oleski\Olesno520126
OSP Borki MałeOPOLSKIE\oleski\Olesno1114126
OSP BukowieOPOLSKIE\namysłowski\Wilków1015126
OSP Mechnica-KamionkaOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Reńska Wieś718126
OSP ChrzeliceOPOLSKIE\prudnicki\Biała1314027
OSP KarłowiceOPOLSKIE\opolski\Popielów522027
OSP PrzedmośćOPOLSKIE\oleski\Praszka1016127
OSP ChrząstowiceOPOLSKIE\opolski\Chrząstowice1612028
OSP CisekOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Cisek1314128
OSP JełowaOPOLSKIE\opolski\Łubniany1117028
OSP ZębowiceOPOLSKIE\oleski\Zębowice720128
OSP OlszankaOPOLSKIE\brzeski\Olszanka1019029
OSP Staniszcze WielkieOPOLSKIE\strzelecki\Kolonowskie819229
OSP JasionaOPOLSKIE\krapkowicki\Zdzieszowice1117230
OSP DziergowiceOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Bierawa921131
OSP KielczaOPOLSKIE\strzelecki\Zawadzkie1118231
OSP Polska Nowa WieśOPOLSKIE\opolski\Komprachcice523331
OSP KowaleOPOLSKIE\oleski\Praszka920332
OSP Ligota KsiążęcaOPOLSKIE\namysłowski\Namysłów1220032
OSP WierzbnikOPOLSKIE\brzeski\Grodków1121032
OSP SzemrowiceOPOLSKIE\oleski\Dobrodzień1419033
OSP TułowiceOPOLSKIE\opolski\Tułowice1022133
OSP BierdzanyOPOLSKIE\opolski\Turawa826034
OSP KolonowskieOPOLSKIE\strzelecki\Kolonowskie1518134
OSP SzklaryOPOLSKIE\nyski\Kamiennik2014135
OSP JasienieOPOLSKIE\kluczborski\Lasowice Wielkie627336
OSP Polska CerekiewOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Polska Cerekiew1718136
OSP SławiceOPOLSKIE\Opole\Opole229637
OSP BąkówOPOLSKIE\brzeski\Grodków1126138
OSP GierałciceOPOLSKIE\nyski\Głuchołazy1523038
OSP Jasienica DolnaOPOLSKIE\nyski\Łambinowice1226038
OSP JemielnicaOPOLSKIE\strzelecki\Jemielnica1223338
OSP KomprachciceOPOLSKIE\opolski\Komprachcice824638
OSP PopielówOPOLSKIE\opolski\Popielów929038
OSP ZagwiździeOPOLSKIE\opolski\Murów2215138
OSP ŁowkowiceOPOLSKIE\krapkowicki\Strzeleczki1028139
OSP StrzeleczkiOPOLSKIE\krapkowicki\Strzeleczki1720239
OSP Suchy BórOPOLSKIE\opolski\Chrząstowice928239
OSP ŻytniówOPOLSKIE\oleski\Rudniki1227039
OSP CisowaOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Kędzierzyn-Koźle1723040
OSP ORW OpoleOPOLSKIE\Opole\Opole040040
OSP PakosławiceOPOLSKIE\nyski\Pakosławice930140
OSP Stare BudkowiceOPOLSKIE\opolski\Murów1226240
OSP BiadaczOPOLSKIE\kluczborski\Kluczbork731341
OSP DalachówOPOLSKIE\oleski\Rudniki1030141
OSP Łukowice BrzeskieOPOLSKIE\brzeski\Skarbimierz1322641
OSP RadłówOPOLSKIE\oleski\Radłów1129141
OSP ChróścinaOPOLSKIE\nyski\Skoroszyce1725042
OSP ChudobaOPOLSKIE\kluczborski\Lasowice Wielkie1031142
OSP KamiennikOPOLSKIE\nyski\Kamiennik2814143
OSP GrobnikiOPOLSKIE\głubczycki\Głubczyce2222044
OSP LubrzaOPOLSKIE\prudnicki\Lubrza1429144
OSP PrusinowiceOPOLSKIE\nyski\Pakosławice836044
OSP SzczedrzykOPOLSKIE\opolski\Ozimek438244
OSP ŁubnianyOPOLSKIE\opolski\Łubniany1230345
OSP StrojecOPOLSKIE\oleski\Praszka636345
OSP IzbickoOPOLSKIE\strzelecki\Izbicko934346
OSP JakubowiceOPOLSKIE\kluczborski\Byczyna1232246
OSP KrasiejówOPOLSKIE\opolski\Ozimek1628246
OSP WysokaOPOLSKIE\strzelecki\Leśnica933446
OSP KalinowiceOPOLSKIE\strzelecki\Strzelce Opolskie1332247
OSP Tarnów OpolskiOPOLSKIE\opolski\Tarnów Opolski1033447
OSP Rogów OpolskiOPOLSKIE\krapkowicki\Krapkowice1233348
OSP LipkiOPOLSKIE\brzeski\Skarbimierz1924649
OSP PrószkówOPOLSKIE\opolski\Prószków1330649
OSP PrzylesieOPOLSKIE\brzeski\Olszanka1234349
OSP ZopowyOPOLSKIE\głubczycki\Głubczyce642149
OSP PokójOPOLSKIE\namysłowski\Pokój842151
OSP WilkówOPOLSKIE\namysłowski\Wilków1731351
OSP WrzoskiOPOLSKIE\Opole\Opole737751
OSP WysokaOPOLSKIE\oleski\Olesno2130051
OSP Ścinawa MałaOPOLSKIE\nyski\Korfantów2228252
OSP BogacicaOPOLSKIE\kluczborski\Kluczbork1338253
OSP BraniceOPOLSKIE\głubczycki\Branice1732453
OSP UjazdOPOLSKIE\strzelecki\Ujazd2623453
OSP KamienicaOPOLSKIE\nyski\Paczków1834254
OSP StrzelceOPOLSKIE\namysłowski\Domaszowice1737054
OSP KadłubOPOLSKIE\strzelecki\Strzelce Opolskie1933355
OSP GraczeOPOLSKIE\opolski\Niemodlin2234056
OSP WiększyceOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Reńska Wieś1833556
OSP SzybowiceOPOLSKIE\prudnicki\Prudnik2131557
OSP CzarnowąsyOPOLSKIE\Opole\Opole946358
OSP DzierżysławOPOLSKIE\głubczycki\Kietrz1542158
OSP Racławice ŚląskieOPOLSKIE\prudnicki\Głogówek2133458
OSP SkorogoszczOPOLSKIE\brzeski\Lewin Brzeski2929462
OSP MaciowakrzeOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Pawłowiczki2141163
OSP RusocinOPOLSKIE\nyski\Nysa1941363
OSP Zalesie Śl.OPOLSKIE\strzelecki\Leśnica2635566
OSP GosławiceOPOLSKIE\Opole\Opole16381569
OSP Gorzów ŚląskiOPOLSKIE\oleski\Gorzów Śląski1258272
OSP GrudziceOPOLSKIE\Opole\Opole3136673
OSP OsowiecOPOLSKIE\opolski\Turawa1158473
OSP BaborówOPOLSKIE\głubczycki\Baborów1757074
OSP OdrowążOPOLSKIE\krapkowicki\Gogolin2154176
OSP RudnikiOPOLSKIE\oleski\Rudniki1955377
OSP ZawadzkieOPOLSKIE\strzelecki\Zawadzkie1859178
OSP DobrodzieńOPOLSKIE\oleski\Dobrodzień2157381
OSP KłodnicaOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Kędzierzyn-Koźle2255481
OSP ŁambinowiceOPOLSKIE\nyski\Łambinowice2649681
OSP AntoniówOPOLSKIE\opolski\Ozimek2054882
OSP DąbrowaOPOLSKIE\opolski\Dąbrowa1958683
OSP KietrzOPOLSKIE\głubczycki\Kietrz1762483
OSP KorfantówOPOLSKIE\nyski\Korfantów3346483
OSP ŻyrowaOPOLSKIE\krapkowicki\Zdzieszowice2055883
OSP Tarnów GrodkowskiOPOLSKIE\brzeski\Grodków3746487
OSP LeśnicaOPOLSKIE\strzelecki\Leśnica1768388
OSP SzczepanowiceOPOLSKIE\Opole\Opole27531090
OSP MichałowiceOPOLSKIE\brzeski\Lubsza3750996
OSP BiałaOPOLSKIE\prudnicki\Biała3065398
OSP BierkowiceOPOLSKIE\Opole\Opole11883102
OSP SchodniaOPOLSKIE\opolski\Ozimek25800105
OSP NiwnicaOPOLSKIE\nyski\Nysa38618107
OSP SławięciceOPOLSKIE\kędzierzyńsko-kozielski\Kędzierzyn-Koźle23834110
OSP LubszaOPOLSKIE\brzeski\Lubsza505211113
OSP PraszkaOPOLSKIE\oleski\Praszka26914121
OSP JarnołtówekOPOLSKIE\nyski\Głuchołazy271012130
OSP GłogówekOPOLSKIE\prudnicki\Głogówek44857136
OSP Lewin BrzeskiOPOLSKIE\brzeski\Lewin Brzeski631075175
OSP WołczynOPOLSKIE\kluczborski\Wołczyn4411721182
OSP ByczynaOPOLSKIE\kluczborski\Byczyna3315214199
OSP KuniówOPOLSKIE\kluczborski\Kluczbork172945316

Jedna myśl na temat “Zestawienie wyjazdów za rok 2020 jednostek OSP w KSRG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: