Od wczoraj trwają poszukiwania zaginionej Wandy Goliszewskiej

Policjanci ze Strzelec Opolskich poszukują zaginioną 72-letnią Wandę Goliszewską. Kobieta z synem wybrała się na grzyby do lasu w okolicach miejscowości Łaziska. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich pod numerem telefonu 77 462 19 03 lub 112
3 października, tuż przed godzinie 21.00, dyżurny strzeleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 72-letniej mieszkanki Strzelec Opolskich. Jak ustalili policjanci, kobieta wspólnie z synem około południa wybrała się na grzyby do lasu w okolicach Łazisk, nie mając ze sobą telefonu komórkowego. Gdy kobieta nie wróciła na umówione miejsce, zaniepokojony syn początkowo sama próbował ja odnaleźć. Jednak z uwagi na noc i coraz niższą temperaturę zgłosił sprawę policji.

W stan gotowości postawiona została cała jednostka. Dla wszystkich policjantów został ogłoszony alarm. Do akcji zaangażowano policjantów i strażaków. Do działań skierowane zostały siły opolskie oddziały prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Na miejsce do pomocy została ściągnięta również Sekcja Poszukiwawczo-Ratownicza. W poszukiwaniach wykorzystano radiowozy, kamery termowizyjne oraz specjalnie szkolone psy.

Uczestnicy akcji, wykorzystując kamery termowizyjne, przeszukują miejsca, gdzie mogła pójść zaginiona. Sprawdzają pobliskie lasy. Kontrolują przyległe miejscowości oraz drogi wylotowe.

Zaginiona:

Wanda Goliszewska

c. Władysława

ur. 8 grudnia 1946 r.

RYSOPIS: tęga budowa ciała, 165 cm wzrostu, włosy krótkie koloru kasztanowego

Ubrana była w: fioletową kurtkę, spodnie jeansowe oraz czarne adidasy.

Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny (77 462 19 03 lub 112) z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich lub z najbliższą jednostką Policji (112).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: