„Dumny z bycia psem” – takiego oblicza Policji nie znaliście!

Mocny i jasny przekaz, promocja służby i ciężkiej pracy policjanta – tak w skrócie można opisać nowy teledysk asp. sztab. Piotra Chwastowskiego, który wraz z kolegami z Polski rozpoczął projekt pn. „Dumny z bycia psem”.

Asp. sztab. Piotr Chwastowski na co dzień służbę pełni w I Komisariacie Policji w Opolu. Po ściągnięciu munduru nadal jest policjantem ale w trochę innej roli. W czasie wolnym prowadzi kanał „Psy dają głos”, w którym to przybliża kulisy codziennej służby.

Opolski policjant postanowił wesprzeć Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom Po Poległych Policjantach i nagrał teledysk pn. „Dumny z bycia psem”. Do pomocy zaproszony został sławny sierż. Bagieta z Katowic, asp. sztab. Wojciecha Szerejko z KPP Bartoszyce oraz sierż. sztab. Szymona Głuszek z KPP Tuchola.

Piosenka i teledysk jak podkreślają twórcy mógł powstać przy dużym wsparciu i zrozumieniu przełożonych. Policjanci występują w mundurze policyjnym. Teledysk kręcony był w czasie wolnym od służby przy wkładzie finansowym własnych środków autorów projektu.

Utwór cieszy się wielkim powodzeniem. Na youtubie teledysk ma już ponad 350 tysięcy odsłon (15.11.2019 z godziny 18:00).

Autorzy wykonali ciężką pracę i w bardzo przystępnej i ciekawej formie zaprezentowali trudy służby wraz z pochwałą dla munduru i etosu służby.

Zapraszamy do oglądania i słuchania utworu.

Foto: Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: