Kolejne działania grupy SPEED

Olescy policjanci wchodzący w skład grupy „Speed” zatrzymali do kontroli drogowej bmw. Jego kierowca wyprzedzał inny pojazd na odcinku drogi gdzie ze względów bezpieczeństwa taki manewr był zabroniony. 27-latek został ukarany mandatem, a na jego konto trafiły punkty karne.

Policjanci ruchu drogowego z oleskiej komendy wchodzący w skład grupy „Speed” patrolują nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem drogi powiatu. Ich głównym zadaniem jest przeciwdziałanie niebezpiecznym zachowaniom na drogach takim jak przekraczanie dozwolonej prędkości, nieustępowanie pierwszeństwa przejazdu czy wyprzedzanie w niedozwolonych miejscach.

W minionym tygodniu na krajowej „czterdziestce piątce” policjanci zarejestrowali  jazdę kierowcy bmw, który wyprzedzał inny pojazd tuż przezd wierzchołkiem wzniesienia w miejscu oznaczonym   podwójną linią ciągłą i zakazem wyprzedzania.

27-letni mieszkaniec Opolszczyzny za popełnione wykroczenie drogowe został ukarany   mandatem, a na jego konto wpłynęły punkty karne.

Info, foto, video: Policja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *