Mężczyzna spadł z 2 piętra. Chciał się schować przed policjantami za oknem.

W środę 19 lutego w Kluczborku doszło to niecodziennego zdarzenia.

O godzinie 18:28 służby ratunkowe dostały zgłoszenie o mężczyźnie, który spadł z drugiego piętra budynku mieszkalnego przy ulicy Piastowskiej w Kluczborku. 

31-letni mieszkaniec Kluczborka przyszedł odwiedzić osobę mieszkającą w tym budynku. W pewnym momencie właściciel mieszkania wyszedł, zostawiając gościa samego. Po pewnym czasie 31-latek zauważył, że właściciel wraca do mieszkania w towarzystwie dwóch mężczyzn — jak się okazało policjantów z wydziału kryminalnego, których rozpoznał.

31-latek wystraszył się policjantów i postanowił schować się za oknem wchodząc na zawieszoną na parapecie suszarkę na pranie.

Niestety nie przewidział, że suszarka nie utrzyma takiego ciężaru i spadł z drugiego piętra na beton.

Z powodu braku wolnej karetki w Kluczborku do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Kluczbork. Przybyli na miejsce strażacy udzielili ciężko rannego mężczyźnie pomocy. Karetka została zadysponowana z Wołczyna.

Mężczyzna z połamaną miednicą został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala.

Na prośbę policji na miejsce została zadysponowana drabina mechaniczna. Strażacy przez uchylone okno weszli do mieszkania i otworzyli drzwi.

Nie znamy powodów, dlaczego 31-latek zdecydował się na taki ruch bowiem, policjanci przyjechali służbowo w sprawie, która nie dotyczy rannego mężczyzny i nie jest prowadzone wobec niego żadne postępowanie.

Jedna myśl na temat “Mężczyzna spadł z 2 piętra. Chciał się schować przed policjantami za oknem.

  1. Historyjka trochę kupy się nie trzyma. To właściciel kluczy nie ma do mieszkania, że przez okno trzeba wchodzić? Po drugie, kto wpuszcza kogoś do chaty i zostawia go samego? Po trzecie, musiał mieć już doczynienia z policjantami, że ich rozpoznał-kto z nas zna policjantów „tajniaków”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d bloggers like this: