Za rażące przekroczenie dozwolonej prędkości stracił prawo jazdy

22-latek, w obszarze zabudowanym, na obowiązującej „pięćdziesiątce” jechał ponad 100 km/h. Prudniccy policjanci młodemu kierowcy już zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mandatem. Na jego konto trafiło także 10 punktów karnych.

Prudniccy policjanci ruchu drogowego każdego dnia kontrolują zachowania kierowców na drodze, wykorzystując do tego m.in. wideorejestratory oraz ręczne mierniki prędkości. Funkcjonariusze szczególną uwagę zwracają na tych kierowców, którzy w rażący sposób naruszają przepisy drogowe, a tym samym stwarzają zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Do takiego rażącego naruszenia przepisów drogowych doszło w Niemysłowicach. Tam policjanci w nieoznakowanym radiowozie zatrzymali do kontroli bmw. W obszarze zabudowanym na obowiązującej „pięćdziesiątce” kierujący pojazdem jechał z prędkością 103 km/h.

Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 22-letni mieszkaniec powiatu nyskiego. Mężczyzna już stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Dodatkowo został on ukarany wysokim mandatem, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *