30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego usłyszał zarzut posiadania sadzonek konopi oraz innych substancji psychoaktywnych

Zarzut posiadania sadzonek konopi oraz innych substancji psychoaktywnych usłyszał 30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego. Podejrzenia kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu oraz kluczborskich kryminalnych potwierdziły się w trakcie przeszukania jego mieszkania, oraz terenu posesji. Funkcjonariusze znaleźli ponad 130 gramów różnych narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że zabezpieczone środki to marihuana i amfetamina. Mężczyźnie grozi teraz do 8 lat więzienia.

Kryminalni z Kluczborka na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z policjantami KWP w Opolu podejrzewali, że jeden z mieszkańców powiatu kluczborskiego na swojej posesji może posiadać narkotyki. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy pojechali pod wytypowany adres.

Przeszukania posesji 30-latka, dokonali funkcjonariusze policji wspólnie z psem służbowym należącym do Krajowej Administracji Skarbowej. Podczas tych czynności policjanci zabezpieczyli 100 sadzonek konopi oraz ponad 130 gramów innych narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana i amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 30-latkowi zarzutów uprawy konopi oraz posiadania substancji odurzających i psychoaktywnych. Za swój czyn mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za takie przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Jedna myśl na temat “30-letni mieszkaniec powiatu kluczborskiego usłyszał zarzut posiadania sadzonek konopi oraz innych substancji psychoaktywnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *