Zderzenie ciężarówki i volkswagena na Skłodowskiej w Kluczborku

W środę 24 czerwca o godzinie 15:42 do kluczborskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie w Kluczborku.


Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu okazało się, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z naczepą marki mercedes z samochodem osobowym marki volkswagen golf.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem 53-letni mężczyzna zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić pieszym przejście na drugą stronę jezdni, kierujący mercedesem w tym czasie najechał na tył VW, pchając go kilka metrów dalej.


W wyniku wypadku poszkodowany został kierujący volkswagenem, został on przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Oleśnie.


Na czas działań służb ratunkowych ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany.


Do działań skierowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Kluczbork, jeden z OSP Kuniów, Zespół Ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji.

Jedna myśl na temat “Zderzenie ciężarówki i volkswagena na Skłodowskiej w Kluczborku

  1. Dlaczego cieżarówki nadal zabijają Kluczbork ? Nowa obwodnica niestety nie spełnia swojej roli. Obserwuję cieżarówki które jadąc z Opola na Wieluń nadal pchają się przez Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *