37-latek ukrył narkotyki w lodówce

Dzięki operacyjnym ustaleniom kryminalni z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali 37-latka. Funkcjonariusze znaleźli w jego mieszkaniu blisko 400 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu za to kara od roku do 10 lat więzienia.

Działania kryminalnych z Kędzierzyna-Koźla związane z przeciwdziałaniem przestępczości narkotykowej doprowadziły funkcjonariuszy do 37-latka. Jak wynikało z ich ustaleń, mężczyzna miał posiadać znaczną ilość narkotyków.

Informacje te potwierdziły się podczas przeszukania jego mieszkania. Tam funkcjonariusze znaleźli blisko 400 gramów amfetaminy. Były one schowane między innymi w lodówce. Policjanci zabezpieczyli także wagę elektroniczną oraz pieniądze na poczet przyszłej kary.

Mężczyzna został zatrzymany. Zgromadzone w ramach śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu dowody, pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: KPP Kędzierzyn-Koźle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *