Dramatyczny wypadek w Chróścinie – trzy osoby poszkodowane

Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku z udziałem dwóch pojazdów, do którego doszło w niedzielę 16 sierpnia po godzinie 21:15 na drodze wojewódzkiej nr 401 nieopodal Chróściny.

Wg wstępnych ustaleń, kierowca bmw wjechał w tył renault twingo. Twingo wyleciało z drogi, uderzyło w przepust a następnie na polu zapaliło się. Pojazdem podróżowały trzy osoby w tym dwójka dzieci. Sprawca zdarzenia zbiegł z miejsca zdarzenia.

Do działań skierowano straż pożarną oraz zespoły ratownictwa medycznego. Po przybyciu pierwszego zrm na miejsce działań, podjęto decyzję o zadysponowaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Wrocławia – Ratownik 13.

Najbardziej poszkodowany – 39-letni kierowca renault – z wieloma urazami trafił drogą lotniczą do szpitala w Opolu. Pozostali poszkodowani przewiezieni zostali do szpitala w Nysie.

Policjanci poszukują sprawcy wypadku. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna jest mieszkańcem jednej z sąsiednich wsi i podejrzewa się, że jest pod wpływem alkoholu.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Działania na miejscu mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia ustala policja.

——-AKTUALIZACJA

Po północy kierowca bmw został odnaleziony przez policję.

3 myśli na temat “Dramatyczny wypadek w Chróścinie – trzy osoby poszkodowane

  1. Przejeżdżaliśmy obok. Wyglądało to makabrycznie. Na szczęście nikt nie zginął. Okropne były te dziesiątki gapiów, które się tam zatrzymały i filmowały ten płonący samochów swymi smartfonami.
    Żenada…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *