Tragiczny wypadek na trasie Zlate Hory – Głuchołazy. Nie żyje 25-latek

Nyscy policjanci pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś tj. 27.08.2020 r. kilkanaście minut po północy na trasie Zlate Hory – Głuchołazy.

Tam 25-letni kierujący osobową skodą, zjechał na pobocze do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.


Dzisiaj tj. 27 sierpnia, około godz. 00:30 dyżurny nyskiej Policji, otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na DK 411 – trasa Zlate Hory- Głuchołazy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25-letni kierowca osobowej skody, z nieznanych jak na razie przyczyn, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń mieszkaniec powiatu białostockiego poniósł śmierć na miejscu. Natomiast podróżujący z nim 33-letni pasażer, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala przez załogę pogotowia ratunkowego.

Policjanci obsługujący zdarzenie wykonali szereg czynności w miejscu wypadku. Zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Przez kilka godzin droga na tym odcinku była zablokowana, a mundurowi prowadzili ruch objazdem przez okoliczne miejscowości. Wszystkie te czynności po to, by wyjaśnić wszelkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: Policja Nysa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

%d bloggers like this: