Zakażenia w kraju: 21 897 nowych przypadków, 280 osób zmarło. Opolskie: 471 nowych przypadków, zmarło 6 osób. Raport 31.10.2020r.

KRAJ

Ministerstwo Zdrowia informuje, że mamy 21 897 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: mazowieckiego (3138), wielkopolskiego (2329), śląskiego (2274), małopolskiego (1707), łódzkiego (1700), lubelskiego (1559), kujawsko-pomorskiego (1461), podkarpackiego (1404), dolnośląskiego (1229), pomorskiego (1212), świętokrzyskiego (831), warmińsko-mazurskiego (737), zachodniopomorskiego (735), podlaskiego (612), lubuskiego (498), opolskiego (471).

Z powodu COVID-19 zmarło 41 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 239 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem: 362 731/5 631 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

PSSELiczba chorych na dzień raportuLiczba nowych przypadkówLiczba zgonów w ciągu 24 godzinLiczba zgonów łącznieLiczba ozdrowieńców w ciągu 24hLiczba ozdrowieńców łącznie
Brzeg201340550242
Głubczyce197701213355
Kędzierzyn- Koźle9923002318378
Kluczbork258291101373
Krapkowice41339077196
Namysłów351401180158
Nysa91091221595
Olesno3632325922560
Opole97228 – opolski
66 – M.Opole
047591089
Prudnik508320519293
Strzelce Op.97052020177
WSSE OPOLE613547162091943916
LICZBA NOWYCH PRZYPADKÓW ZGONÓW – 6, w tym:
Liczba zgonów z powodu COVID-19 – 0
Liczba zgonów z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami – 6

Źródło: Ministerstwo Zdrowia, Opolski Urząd Wojewódzki.

Jedna myśl na temat “Zakażenia w kraju: 21 897 nowych przypadków, 280 osób zmarło. Opolskie: 471 nowych przypadków, zmarło 6 osób. Raport 31.10.2020r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *